A- A A+

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Administrator

11 listopada uroczyst.03811 listopada br. uroczyście obchodziliśmy rocznicę odzyskania niepodległości. Po przemarszu uczestników uroczystości spod budynku Urzędu Miasta i Gminy w Modliborzycach do kościoła parafialnego, sprawowana była Msza św. w intencji Ojczyzny. Następnie nastąpił przemarsz na rynek Modliborzyc, delegacje złożyły kwiaty przed pomnikiem J. Piłsudskiego i wszyscy wysłuchali okolicznościowego przemówienia Przewodniczącego Rady Miasta Modliborzyce oraz pieśni patriotycznych w wykonaniu orkiestry dętej z Wierzchowisk. Uroczystość zakończyła się patriotycznym występem dzieci i młodzieży Zespołu Szkół w Modliborzycach w Gminnym Ośrodku Kultury.

Zdjęcia: Daniel O.

Adres Parafii:

Parafia Rzym. - Kat.

pw.Św.Stanisława B i M

23-310 Modliborzyce

ul. Armii Krajowej 11

tel.15/871 50 12

Konto parafialne

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej

Kraśnik O.Modliborzyce

15 8717 1123 2010 1000 2466 0001