A- A A+

Pielgrzymka Gierzwałd -Święta Lipka - Mikołajki

Administrator

W dniach 29 -30 lipca odbyła się pielgrzymka z parafii do Gierzwałdu, Świętej Lipki i Mikołajek. W Gierzwałdzie pielgrzymi modlili śię w miejscu cudownych objawień Matki Bożej, uczestniczyli w modlitwie różańcowej i Mszy św. Pobyt w Gierzwałdzie został zakończony wspólną Drogą Krzyżową. W Świętej Lipce uczestnicy pielgrzymki przeznaczyli czas na modlitwę i zwiedzanie saktuarium. Następnego dnia po uczestnictwie w Mszy św. i wysłuchaniu koncertu organowego udali się do Mikołajek. Pielgrzymka zakończyła się relaksem-rejsem statkiem wycieczkowym po jeziorze Śniardwy.        
Dziękujemy pielgrzymom za wspólną modlitwę.

Zobacz zdjęcia

Adres Parafii:

Parafia Rzym. - Kat.

pw.Św.Stanisława B i M

23-310 Modliborzyce

ul. Armii Krajowej 11

tel.15/871 50 12

Konto parafialne

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej

Kraśnik O.Modliborzyce

15 8717 1123 2010 1000 2466 0001