Odpust M. Bożej Różańcowej 2020 r.

DSCN386211 października przeżywaliśmy uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Różańcowej w naszej parafii. Uroczystościom w tym roku przewodniczył ks. dr Piotr T. , dyrektor biblioteki diecezjalnej i archiwum diecezjalnego w Sandomierzu. Naszą uroczystość  zakończyliśmy modlitwą różańcową w intencji parafii oraz najbardziej aktualnie wspólnych intencjach. Dziękujemy obecnym za wspólną modlitwę.

Bierzmowanie 2020 r.

DSCN376317 września młodzież z naszej parafii, (która w maju ze względu na koronawirusa nie mogła przystąpić do Sakramentu Bierzmowania) przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. Sakramentu Bierzmowania udzielił ks. Bp. Edward Frankowski. Cieszymy się , że następna liczba naszych młodych parafian przyjęła Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej. Bierzmowanym życzymy mocy Ducha Św. i gorliwości płynącej z wiary na każdy dzień ich dalszego życia.

Pielgrzymka do Sanktuarium w Janowie

IMG 20200908 1136128 września tradycyjnie wyruszyła z naszej parafii piesza pielgrzymka na uroczystości odpustowe do Sanktuarium MB w Janowie Lubelskim. W tym roku ze względu na epidemię pielgrzymka odbyła się w ograniczonej liczbie osób. Pielgrzymi przed cudownym wizerunkiem modlili się w intenji własnej jak również całej naszej parafii.

Dziękujemy pielgrzymom za ich trud i modlitwę.

tel.536 025 063