Spotkanie KCPR w Modliborzycach

W dniu 4 lutego 2019 roku  odbyło się spotkanie Dekanalnego Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie w Modliborzycach. Woluntariusze zgromadzili się na wspólnej Eucharystii , której przewodniczył  ks. dr Tomasz Cuber-

dyrektor Duszpasterstwa Rodzin diecezji sandomierskiej.

Ks. Marek Danek jako dekanalny duszpasterz, zapraszał do angażowania się nowych woluntariuszy w prace na rzecz wspierania rodziny.

Następnie,  licznie przybyli  przedstawiciele większości parafii dekanatu razem ze swoimi pasterzami zgromadzili się na opłatkowej wieczerzy, przy której zapoznano się z kalendarzem działań przewidzianym na rok 2019.

Ksiądz dyrektor podzielił się doświadczeniami innych centrów z terenu diecezji i podziękował za dotychczasową pracę, licząc na dalszą współpracę.