Spotkanie Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie

Przy parafii Modliborzyce, w dniu 17 Kwietnia odbyło się robocze spotkanie osób tworzących Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Dekanacie Modliborzyckim. Spotkanie poprowadził ks. Wiesław Surma, diecezjalny koordynator Katolickich Centrów Pomocy Rodzinie. Była wspólna modlitwa a po niej wymiana doświadczeń z pierwszych tygodni działalności naszego centrum, którego otwarcie miało miejsce 8 grudnia 2011 roku. Owocem spotkania stały się wnioski do dalszej pracy w związku ze zbliżającym się Światowym Kongresem Rodzin w Mediolanie oraz Diecezjalnym Zjazdem Katolickich Centrów Pomocy Rodzinie w Radomyślu nad Sanem w dniu 26 maja tegoż roku. Kolejne spotkanie w Dekanacie Modliborzyce, zaplanowano na dzień 5 czerwca 2012 roku. Odbędzie się ono w Szkole Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Potoczku. Zachęcamy wszystkich do wspierania działalności Centrum Pomocy Rodzinie modlitwą i niesieniem pomocy tym, którzy są w potrzebie i kryzysie.