Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020 r.

Nadrzędna kategoria: ROOT Administrator

VI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj III niedziela miesiąca. Za dodatkowe ofiary na cele remontowo-budowlane naszej parafii składamy podziękowanie.

2.Dziękujemy mieszkańcom Kolonii Zamek (nr 30 - 45) za sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Kolonii Zamek (nr 45 - 60).

3.Każda parafia wzrasta duchowo poprzez modlitwę indywidualną poszczególnych parafian. W naszej parafii Koła Żywego Różańca nie są w komplecie. Zachęcamy osoby dobrej woli do wstępowania do KŻR w celu ich uzupełnienia. Ta modlitwa może mieć istotny wpływ dla duchowego rozwoju parafii. Szczegóły można uzyskać u ks. proboszcza.

4.6 marca odbędzie się wizytacja kanoniczna Ks. Bp. w naszej parafii. Przyjedzie Ks. Bp. Krzysztof Nitkiewicz. Zachęcamy do uwzględnienia tej dary w naszych codziennych planach. Szczegóły w następne niedziele.

5.Ofiary na renowację naszej świątyni - przedstawione w ogłoszeniach w kościele.

6.W najbliższy czwartek spotkanie rodziców dzieci przystępujących w tym roku do I-szej Komunii św. w kościele po Mszy św. wieczorowej.

7.W ubiegłym tygodniu zmarli w naszej parafii:
Jan Wojciechowski z Majdanu
Dobry Jezu...