A- A A+

Ogłoszenia duszpasterskie 2.02.2020 r.

Administrator

IV Niedziela Zwykła

1.W ubiegłym tygodniu został zwolniony z pracy duszpasterskiej w naszej parafii ks. Andrzej Nowakowski - wyjeżdża do pracy misyjnej w Zambii.Do pracy duszpasterskiej w naszej parafii został mianowany ks. Przemysław Pałacha - ostatnio pracujący w parafii Gorzyce. Ks. Andrzejowi dziękujemy za gorliwą pracę duszpasterską, witamy ks. Przemysława i życzymy owocnej pracy w naszej parafii.

Ponieważ wyjazd na misje to wydarzenie szczególne (Kościół po raz pierwszy posyła misjonarzy w czasie  specjalnego nabożeństwa i z błogosławieństwem Ojca Św.) ks. proboszcz w porządku swojego sumienia
9 lutego o godz: 11.30 pragnie odprawić Mszę św. o błogosławieństwo w pracy misyjnej dla ks. Andrzeja. Na tę Mszę św. został zaproszony ks. Andrzej, zapraszamy również tych,którzy pragną dołączyć się do tej modlitwy.

2.6 lutego na Mszę św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania z kl. VI. Po Mszy św. spotkanie w kościele.

3.Dziękujemy mieszkańcom Kolonii Zamek (nr 1 - 15) za sprzątanie naszej świątyni. W najbliższy piątek prosiny do sprzątania kościoła mieszkańców Kolonii Zamek (nr 15 - 30).

4.Dzisiaj po sumie spotkanie KŻR oraz osób chętnych do zapisania się do Koła Przyjaciół Seminarium w naszej Diecezji.

5.W tym tygodniu przypada I-szy czwartek i I-szy piątek miesiąca. W czwartek (z racji Kongresu Eucharystycznego w naszej diecezji) o godz: 15.45 wystawienie (adoracja Najświętszego Sakramentu). O godz: 16.30 i 17.00 Msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie. W piątek spowiedź popołudniowa od godz: 16.30. Msza św. o godz: 17.00.

6.W przyszłą niedzielę po Mszach sw. zbiórka do puszek dla chorych kapłanów Diecezji Sandomierskiej.

Adres Parafii:

Parafia Rzym. - Kat.

pw.Św.Stanisława B i M

23-310 Modliborzyce

ul. Armii Krajowej 11

tel.15/871 50 12

Konto parafialne

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej

Kraśnik O.Modliborzyce

15 8717 1123 2010 1000 2466 0001