Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020 r.

III Niedziela po Bożym Narodzeniu

1.Dzisiaj niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka

2.Jutro osoby należące do Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie zapraszamy na Mszę św. na godz: 17.00.Po Mszy św. spotkanie (opłatek) w domu parafialnym.

3.Dziękujemy mieszkańcom Folwark (nr 10 - do końca) za sprzątanie świątyni. W najbliższy piątek prosimy do sprzątania kościoła mieszakńców Kolonia Zamek (nr 1 - 15).

4.W najbliższą środę (29.01.) na Mszę św. prosimy kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. VII. Po Mszy św. spotkanie w kościele.

5.W tym tygodniu przypada I-sza sobota miesiąca. Msza św. wotywna o godz: 17.00.

6.W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie KŻR w kościele. Prosimy również,aby po sumie na chwilę w kościele pozostały osoby, które chcą przynależeć do Koła Przyjaciół Seminarium w Sandomierzu. Jeżeli ktoś nie może zostać po sumie prosimy o zgłoszenie swojej przynależności u księdza.

7.W przyszłą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego (MB gromnicznej). Na Mszach św. poswięcenie gromnic. Jest to jednocześnie dzień Rodzicielskiego Ofiarowania małego dziecka (tych, którzy nie przyjęli jeszcze Sakramentu Bierzmowania) P. Bogu. Na Mszę św. prosimy rodziców razem z dziećmi. W kościele jest to również Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego.

8.Ofiary na renowację naszej świątyni- podane na Mszach św.