A- A A+

Ogłoszenia duszpasterskie 6.10.2019 r.

Administrator

XXVII Niedziela Zwykła

1.Dziękujemy pielgrzymom uczestniczących we wczorajszej pielgrzymce KŻR do Staszowa za udział i modlitwę.

2.Dzisiaj po Mszy św. o godz: 8.00 adorację przed Najświętszym Sakramentem poprowadzą pracownicy UM w Modliborzycach w intencji Ojczyzny. Zapraszamy do uczestnictwa w tej adoracji.

3.Jutro (poniedziałek) po różańcu spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ w sali parafialnej.

4.Dziękujemy mieszkańcom Słupie (nr 46 - 60) za przątanie kościoła. W najbliższy piątek po różańcu prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Słupie (nr 76 - 80).

5.Wprzyszłą niedzielę "Dzień Papieski". Po Mszach św. zbiórka do puszek przed kościołem na "Dzieło Nowego Tysiąclecia" - wspierające zdolną młodzież w nauce z ubogich rodzin.

6.Przypominamy - w każdą sobotę października o godz: 21.00 apel Jasnogórski w naszym kościele.

7.W najbliższą sobotę o godz: 16.00 Msza św. na cmentarzu parafialny za naszych zmarłych w wigilię odpustu parafialnego połączona z odmówieniem różańca. Mszy św. popołudniowej i różańca w kosciele nie będzie. Będzie tylko o godz: 21.00 Apel Jasnogórski.

8.W przyszłą niedzielę nasz odpust parafialny ku czci NMP Różańcowej. Suma odpustowa o godz: 12.00 połączona z procesją eucharystyczną po placu kościelnym i odmówieniem rożańca. Nabożeństwa rożańcowego po południu nie będzie. Zapraszmy na sumę OSP z naszej parafii, chór parafialny, organizacje religijne działające przy naszej parafii oraz parafian do jak najliczniejszego udziału.

9.Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwach różańcowych. Są przygotowane w zakrystii kartki do zbierania podpisów.  Osoby,które 6 razy w ciągu tygodnia będą na różańcu, będą pod koniec tygodnia uczestniczyć w losowaniu trzech upominków.

10.Na ołtarzu bocznym znajdują się kartki wypominkowe z datami wypominek. W tej chwili od 3 - 8 listopada. Na tych kartkach zapisujemy imiona tych zmarłych, których pragniemy polecić naszej modlitwie. Na następne dni będą kartki uzupełniane. Wypominki od 3 do 24 listopada.

11. w tym tygodniu zmarli w naszej parafii:
Feliksa Czajka z Wolicy I
Stanisława Wojciechowska z Kolonii Zamek
Krystyna Gawron z Michałówki
Jan Rogoża z Modliborzyc
Dobry Jezu...

12.Ogłoszenie dodatkowe:
Organizatorzy zapraszają na spotkanie z ministrem Sprawiedliwości p. Zbigniewem Ziobro 8.10.2019 r. o godz: 17.00 w Janowskim Ośrodku Kultury.

 

Adres Parafii:

Parafia Rzym. - Kat.

pw.Św.Stanisława B i M

23-310 Modliborzyce

ul. Armii Krajowej 11

tel.15/871 50 12

Konto parafialne

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej

Kraśnik O.Modliborzyce

15 8717 1123 2010 1000 2466 0001