Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019 r.

XXVI niedziela zwykła

1.Składamy podziękowanie Burmistrzowi Modliborzyc p. Witoldowi Kowalik  oraz UM w Mdliborzycach za utwardzenie dalszej części parkingu (pokrycie asfaltem) przy cmentarzu.

2.Przypominamy o pielgrzymce KŻR do Staszowa 5.10 br. Planujemy wspólny wyjazd. Cena 30 zł. Jeżeli dzisiaj nie będzie wystarczająca ilość chętnych, wyjazd będzie w wspólnym autokarze z dekanatu. Nasz wyjazd w sobotę z pod kościoła ogodz: 8.20. W przypadku dołączenia się do autokaru z dekanatu (mała ilość osób z naszej parafii) szczegóły wyjazdu zostaną podane w innym terminie.

3.Od 1 października Msze św. popołudniowe
-w dni robocze o godz: 16.30 i 17.00
-w niedziele o godz: 17.00.

4.1 października o godz: 17.00 zapraszamy na Mszą św. osoby należące do Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie oraz wszystkich pragnących włączyć się do KCPR. Będzie spotkanie z ks. dyrektorem - Tomaszem Cuber. Po Mszy św. cd. w domu parafialnym.

5.W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie do WSD w Sandomierzu. W piątek spowiedź św. popłudniowa od godz: 16.30.

6.W soboty, w miesiącu padździerniku ogodz: 21.00 Apel Jasnogórski w naszym kościele. Zapraszamy.

7.Dziękujemy mieszkańcom Słupie (nr 46 - 60) za sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Słupie (nr 61 - 75).

8.W najbliższą sobotę w sali parafialnej o godz: 19.00 rozpoczyna się katechizacja przedmałżeńska. Zapraszamy tych, którzy takiej katechizacji potrzebują.

9.Ofiara na potrzeby naszej świątyni:
Od rodziny S. z Kolonii Zamek 300 zł. Bóg zapłać.

10.Dzisiaj na ulicach Modliborzyc Ułani-Woluntariusze kwestują dla dzieci głuchoniemych z Lublina-Majdanek. Zachęcamy do wsparcia.

11.Dzisiaj w GOK w Modliborzycach o godz: 12.45 spotkanie z Marszałkiem województwa Lubelskiego.

12.W przyszłą niedzielę adorację przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz: 8.00 poprowadzą pracownicy UM w Modliborzycach w intencji Ojczyzny. Zapraszamydo udziału.

13.Nasz odpust parafialny ku czci NMP odbędzie się w II-gą niedzielę października. Msza św. na cmentarzu w II-gą sobotę października.

14.W ubiegłym tygodniu zmarli w naszej parafii:
Władysław Grudzień z Modliborzyc
Wiesława Kapusta z Janowa