A- A A+

Ogłoszenia duszpasterskie 8.09.2019 r.

Administrator

XXII niedziela Zwykła

1.Dziękujemy mieszkańcom Słupie za przygotowanie tegorocznych dożynek parafialnych. Obecnym na dożynkach za wspólną modlitwę.

2.Dzisiaj o godz. 9.00 spod kościoła parafialnego wyrusza piesza pielgrzymka z Modliborzyc do sanktuarium w Janowie. O godz: 12.00 suma, przeżywać będziemy i modlić się  w rocznicę bombardowań Modliborzyc w 1939 r. Zapraszamy. Na Mszach św. poświęcenie ziarna siewnego.

3.W najbliższą sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża św. Ks. bp. Ordynariusz oraz O. Oblaci zapraszają na uroczystości na Świętym Krzyżu. Jest prośba, aby wierni w parafiach łącząc się duchowo modlili się tego dnia przy krzyżach w parafii. W naszej parafii zapraszamy do wspólnej modlitwy (razem z księdzem) przy krzyżu misyjnym na placu kościelnym i przy krzyżach obok kaplicy w Wolicy i Wojciechowie. Początek modlitwy - godz: 13.00 w kaplicach.  Godz: 12.00 przy krzyżu na placu kościelnym w Modliborzycach.Oczywiście poszczególne grupy parafian mogą umówić się przy innym krzyżu i tam pomodlić się.

4.Jutro (poniedziałek) o godz: 19.00 spotkanie na plebanii w Modliborzycach Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie dek. Modliborzyce. Osoby należące do KCPR oraz wszystkich chętnych do udziału zapraszamy.

5.W czwartek po mszy św. popołudniowej spotkanie w sali parafialnej Wspólnoty dla Intronizacji N. Serca P. Jezusa.

6.Dziękujemy mieszkańcom Słupie (nr 1 - 15) za sprzątanie naszej świątyni. W najbliższy piątek po mszy św. popłudniowej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Słupie (nr 16 - 30).

7.Ks. proboszcz oraz organizatorzy remontu czwartej kaplicy na placu przykościelnym składają podziękowanie mieszkańcom Folwarku,Kolonii Wolica, Lucieńca, Kopanin, Wolicy I i Wolicy II za złożone ofiary na remont. Dziękują również p. Lucjanowi O. i Tadeuszowi L. z Modliborzyc za prace przy kaplicy. Bóg zapłać.

8.W środę na godz: 16.00 zapraszamy na spotkanie Scholę parafialną (młodszą i starszą) oraz wszystkich chętnych kandydatów(ki).

9.W ubiegłym tygodniu zmarli w naszej parafii:
Helena Boś z Wolicy II
Henryk Ławicki
Dobry Jezu...

Adres Parafii:

Parafia Rzym. - Kat.

pw.Św.Stanisława B i M

23-310 Modliborzyce

ul. Armii Krajowej 11

tel.15/871 50 12

Konto parafialne

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej

Kraśnik O.Modliborzyce

15 8717 1123 2010 1000 2466 0001