Ogłoszenia duszpasterskie 1.09.2019 r.

XXII niedziela zwykła

1.Dzisiaj o godz: 11.30 Dożynki parafialne.

2.Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.Msza św. w kościele parafialnym o godz: 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.

3.W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. W piątek spowiedź św. popołudniowa od godz: 17.30. W czwartek i sobotę Msza św. wotywna o godz: 18.00.

4.Czuwanie przed świętem Podwyższenia Krzyża św. na Świętym Krzyżu od II do III niedzieli września. Organizatorzy zapraszają.

5.W ubiegłym tygodniu zostały wymienione górne okna w prezbiterium naszej świątyni (5 sztuk). Podziękowanie składamy p. Michałowi W. z Kolonii Zamek za pomoc przy ich wymianie (funkcja kierownika budowy) oraz p.Stanisławowi K. z Michałówki.

6.Dziękujemy mieszkańcom Majdan (nr 16 - do końca) za sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek po nabożeństwie popołudniowym prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Słupie (nr 1 - 15).

7.W przyszłą niedzielę tradycyjnie wypada święto Narodzenia NMP. Liturgia z niedzieli, ale na Mszach św. poświęcenie ziarna siewnego. Tradycyjnie o godz: 9.00 wyruszy piesza pielgrzymka z pod kościoła parafialnego do Sanktuarium w Janowie. Zapraszamy.

8.W przyszłą niedzielę suma o godz:12.00
Ogłoszenie - informacja z Gminy
Zobacz informację

9.Ks.Krzysztof Kozieł w darze ołtarza ufundował dla naszego kościoła komplet obrusów. Składamy podziękowanie.

10.Intencja różańcowa na m-c wrzesień: Aby wszyscy, którzy wmierzają sprawiedliwość działali uczciwie.