Ogłoszenia duszpasterskie 4.08.2019 r.

XVIII Niedziela Zwykła

1.Dziękujemy instytucjom handlowym, osobom indywidualnym, którzy dostarczyli w piątek napoje, owoce, inne produkty na poczęstunek dla pielgrzymów pieszej pielgrzymki Janów - Częstochowa.

2.Dzisiej po sumie spotkanie KŻR w kosciele.

3.We wtorek święto Przemienienia Pańskiego.Msze św. w kościele parafialnym o godz: 8.00; 10.00 i 18.00.

4.Pielgrzymka autokarowa 12 sierpnia do Częstochowy - wyjazd 12 sierpnia o godz:0.45 z pod kościoła w Modliborzycach.

5.Nasze dożynki parafialne odbędą sie 1 września. W tym roky dożynki obsługują Słupie.

6.Dziękujemy mieszkańcom ul. Piłsudskiego (nr 60 - do końca) za sprzątanie świątyni. W najbliższy piątek po Mszy św. popołudniowej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Mickiewicza i ul. Wyszyńskiego

7.W sobotę w naszej diecezji w szczególny sposób modlimy się w intencji powołań kapłańskich (również do WSD w Sandomierzu). Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.

8.Otrzymaliśmy w darze od rodziny C. z Kolonii Zamek kielich mszalny i bieliznę ołtarzową. Składamy podziękowanie.

9.Intencja różancowa na m -c sierpień: Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości stawały się coraz bardziej domowym kościołem.

10.Miesiąc sierpień w kościele polskim jest miesiącem trzeżwości. Zachęcamy do powstrzymania się w tym miesiącu od napojów alkoholowych.