Ogłoszenia duszpasterskie 18.10.2020 r.

1.Dzisiaj o godz: 16.00 różaniec.

2.Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek   przed kościołem na stypendia im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

3.Jak wiemy ,weszły nowe przepisy w związku z COVID-19:
- w naszym kościele (aż do odwołania) obowiązuje limit 1 osoba / 7 m. kwadratowych
- wchodząc do kościoła mamy obowiązek zakrywania ust i nosa.

4.Zmienia się forma pogrzebu:
- maksymalny limit osób uczestniczących w nabożeństwie pogrzebowym w naszym kościele - 52 osoby
- z kościoła na cmentarz nie idziemy z procesją ,tylko przejeżdżamy

5. Wszystko wskazuje na to, że inaczej przeżywać będziemy w tym roku uroczystość Wszystkich Świętych. Dokładnie powiemy o tym w przyszłą niedzielę.

6.Dzisiaj III niedziela miesiąca. Za dodatkowe ofiary na cele remontowo- budowlane naszej parafii składamy podziękowanie.

7.Dziękujemy mieszkańcom ul. Piłsudskiego (nr 30 - 45) za sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Piłsudskiego (nr 60 - 75).

8.W czwartek święto Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.

9.Ofiara na potrzeby naszej parafii:
Stefania L. z Wolicy II
Bóg zapłać.

10. Wspólnota dla Intronizacji NSPJ zaprasza do wspólnej dekanalnej adoracji Najświętszego Sakramentu 24 października w godz: 12.00 - 15.00 w Wierzchowiskach. Adoracja od 23.10. godz.22.00 do 24 10. do godz: 17.00.

Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2020 r.

XXVIII Niedziela Zwykła

1.Przeżywamy nasz odpust parafialny. O godz: 12.00 uroczysta suma odpustowa zakończona procesją z  odmawianiem modlitwy różańcowej . Zapraszamy OSP z naszej parafii, wspólnoty parafialne , młodzież i dzieci. Modlitwy różańcowej  dzisiaj po południu nie będzie.

2.Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na "Dzieło Nowego Tysiąclecia" - dzień papieski. Wspieramy młodzież z ubogich rodzin.

3.W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na stypendium im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Ofiary przeznaczone są dla uzdolnionej młodzieży z naszego powiatu.

4.Dziękujemy mieszkańcom ul. Piłsudskiego (nr 30 - 45) za sprzątanie naszej świątyni. W najbliższy piątek po modlitwie różańcowej prosimy do sprzątania naszego kościoła mieszkańców ul. Piłsudskiego (nr 45 - 60).

5.Od czwartku na ołtarzach bocznych będą wykładane kartki wypominkowe na poszczególne dni tygodnia. Zapisujemy imiona tych, za których pragniemy pomodlić się w określony dzień i przynosimy do zakrystii. wypominki od 3 października do 21poździernika.

6.Przypominamy: W soboty (od 10.10.) katechizacja przedmałżeńska o godz: 19.00 w sali parafialnej.

7.13 października dzień imienin Ks. BP. Edwarda Frankowskiego. Prosimy o modlitwę.

8.16 października rocznica wyboru św. Jana Pawła II na papieża.