Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020 r.

II Niedziela Zwykła

1.W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Za przyjęcie księży po kolędzie, wspólną modlitwę oraz ofiary z racji kolędy (zwłaszcza ofiary na remont naszego kościoła) składamy podziękowanie.

2.Disiaj po sumie spotkanie wspólnot parafialnych (opłatek) w sali parafialnej.

3.27 stycznia na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy osoby należące do Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie. Po Mszy św. spotkanie (opłatek) w domu parafialnym.

4.W przyszłą niedzielę o godz: 16.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5.W najbliższą sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

6.W porzednie niedziele było ogłoszenie zachęcające do reaktywacji Koła Przyjaciół Seminarium w naszej parafii. W pierwszą niedzielę lutego osoby chętne do zapisania się prosimy o pozostanie w kosciele po sumie (11.30). Ci.którzy, nie mogą zostać w niedzielę po sumie prosimy o zgłoszenie przynależności w Kole Przyjaciół Seminarium u ks. proboszcza lub ks. wikariusza.

7.W przyszłą niedzielę - niedziela Słowa Bożego.

8.Dziękujemy mieszkańcom Kolonia Wolica (nr 30 - do końca) oraz mieszkancom Folwark (nr 1 - 10) za sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek prosimy do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Folwark (nr 11 - do końca).

9.W przyszłą niedzielę w kościele Parafialny Dzień Życia Kosekrowanego.

10.W ubiegłym tygodniu zmarli w naszej parafii:
Anna Stasiak z Lute
Dobry Jezu..

Ogłoszenia duszpasterskie 12.01.2020 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

1.Dziękujemy mieszkańcom Kolonia Wolica (nr 16 - 30) za sprzątanie naszej świątyni. W najbliższy piątek prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Kolonia Wolica (nr 30 - do końca) oraz mieszkańców Folwark (nr 1 - 10).

2.W tym tygodniu przypada (od 16.01.) Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3.W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie (opłatek) współnot parafialnych: KŻR, Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ, Koła Radia Maryja, Legionu Maryi.

4.W najbliższy poniedziałek po Mszy św. popłudniowej sptkanie Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ w sali parafialnej.

5.Ofiary złożone w trakcie kolędy - podane w kościele.

6.Plan Kolędy w tym tygodniu znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii.

7.W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb w naszej parafii:
Leokadia Moskal
Dobry Jezu...